Home

Vörös ír szetter eladó

ÍR SZETTER • Eladó és ingyen elvihető ír szetterek • Kutya

1. Ír szetter apróhirdetések - Eladó és ingyen elvihető ír szetterek, fajtatiszta kutyák, kiskutyák és ingyenes kutya apró az ebadta.hu honlapon
  2. Az ír szetter eredetileg vörös és fehér színű volt, de az almokban születtek egyszínű vörös kölykök is. Az 1850-es évekre az addig ritkának számító vörösök lettek a kívánatosak, népszerűségük egyre nőtt, ugyanakkor a vörös-fehér változaté egyre inkább hanyatlott. Az 1863-as dublini Rotunda Show-n még.
  3. Vörös ír szetter - nincs eladó kiskutya. 14 éve, 2006 óta foglalkozom kutyatenyésztéssel. Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete tag vagyok. Eü. szűrések. Egészségügyi szűrések. Kiállítások. Champion kutyák. Hungary. Mátészalka (Nincs értékelés még) Irishtown

Ingyenbazar.hu: Ír szetter kölykök, Alsónána - Eladó . Tisztelt Vásárló! Felhívjuk figyelmét, hogy a hirdetésekben szereplő állatok adataira és egészségi állapotára vonatkozóan semmilyen felelősséget az oldal nem tud vállalni Ez a fajta ír szetter tekinthető a mai vörös és vörös-fehér ír szetter közvetlen ősének.Az 1850-es évekig az egyszínű vörös ír szetter nagyon ritka volt. Ekkor kezdett fordulni a kocka: a tenyésztők egyre inkább a vörös szín rögzítésére törekedtek, a vörös-fehér példányok lassan háttérbe szorultak Az Ír Szetter Klub 1882-ben alakult és hozta létre az első hivatalos fajtaleírást. A vörös-fehér ír szettert régebbi fajtának tartják az ír szetternél, sőt egyes elméletek szerint a vörös-fehér szetterből alakították ki a vörös vagyis ír szettert Vörös-fehér ír szetter? Mit tudtok róla, főként gazdikat kérdezek. (pl:mozgásigény, szőrgondozás, jellem..) - Válaszok a kérdésr

Vörös-fehér ír szetter Pet4you

1. Fajtatiszta kutya apróhirdetések - Eladó és ingyen elvihető fajtatiszta kutyák, kiskutyák ingyenes apróhirdetései az ebadta.hu honlapon
  2. Eladó, ingyen elvihető Kutya hirdetések Magyarország területén. Több száz friss, ellenőrzött eladó Kutya hirdetés: Biewer Yorkshire terrier kiskutya e..
  3. Ide tartoznak: angol szetter, ír szetter, Gordon szetter és a legkevésbé elterjedt vörös-fehér ír szetter. Crawford kennel A szetter munkakutyaként lassan, de jól tanítható (későn érő típus), önálló döntéshozatali képessége egyben az egyik legjobb és egyik legrosszabb tulajdonsága is, mert könnyen makacsságba csaphat.
  4. den! Megbízható, ellenőrzött tartalom..
  5. t a fajták védelme érdekében jött létre . Kedves Szetter és Pointer tulajdonosok, a brit szekció szerelmesei
  6. Vörös ír szetter fajtastandard. Fajtaleírások. 2018. augusztus 08. 14:27; Magyar Szetter és Pointer Klub Egyesület 2 perc Tweet 31. 08. 2001 /DE FCI-Standard Nr. 120 Származási hely: Írország. Eredeti, jelenleg is érvényben lévő standard.
  7. denki számára. Az elnököktől, a

Vörös ír szetter - Tenyésztők és Kennele

ÉLES VIKTÓRIA ÉRD (HUN) Tel.: +3630/378-4390 E-mail: info@fairyhunter.h Irishtown ír szetter kennel bemutatkozó oldala. Jelenleg nincs több eladó kiskutyánk! Telefon: 06 30 395 32 16, vagy email: irishtownkennel@gmail.co Hirdess és keress online kutyát, kutyust, házikedvencet, az egész kárpát medencéből! Hirdess és keres kutyát, házi kedvencet, eladó Kutya, ingyen Kutyus, Kiskutya, Puppy, Kölyökkutya, Fajtiszta kutyák és keverék kutyák széles választéka, Törzskönyvezett vagy Állatmenhelyből, Gazdi kell neke

Ír szetter kölykök, Alsónána - Eladó - Eladó - Ingyenbazár

Forrás : Peter Millington - Genetikai albizottság IRWSCGB (Brit Vörös-Fehér Ír Szetter Klub) , 1987 június 7. Fordította: Mód Éva Jelen cikk célja a vörös-fehér ír szetterre, mint fajtára, a vörös ír szetterrel való keresztezés által gyakorolt hatás körvonalazása, amennyiben ilyen keresztezés lehetővé válna Ír szetter Kecses szépsége igazi trendi szettert varázsolt az ír vörös szetterből - röviden: ír szetter-ből. De ez a nagy kedveltség és népszerűség nem tett mindig jót ennek az elegáns vadásznak. 50 Jack Russel Terrier A brit gyökerekkel rendelkező Jack Russell Terrier kicsi, okos és mozgékony - az egyelőre fiatalnak.

Vörös-fehér ír szetter - Kutyaközpon

e-doge-dog

Vörös-fehér ír szetter fajtaleírás, képek és tanácso

Ír szetter - Vörös. Kutyák; Kennelek, Tenyésztők; Származási ország: Írország: Nem: Eladó kutyák. Betöltés... Regisztráljon vagy jelentkezzen be, hogy az Ön kutyája is megjelenhessen! Manta von l Lohngarten ♀ Az eDogShow.eu. Az ír szetter nem túl igényes, kényeskedő fajta. Ápolása egyszerű, elég hetente párszor jól átkefélni és kifésülni zászlóit. Az ír szetter alapvetően egészséges fajta, átlagosan 10-13 évig élnek. A 15-16 év ritka ugyan, de van rá példa. Kevés jellemző betegségük van Vörös-fehér ír szetter Nyitólap Klub Nevezés Események Kapcsolat Csatlakozz ! Hírek & Cikkek Angol Pointer Angol Szetter Gordon Szetter Vörös Ír szetter Vörös-fehér ír szetter Pointer: FCI-Standard N°1: English Pointer FCI Standard: File Size: 384 kb: File Type: pdf: Download File. This illustration does not necessarily show the. A Kutyahirdetések között jellemzően eladó, vagy ingyen elvihető kölyök vagy felnőtt kutyák találhatóak, de elveszett kutyák, és kutyaeledelek hirdetései is előfordulhatnak. - Eladó 4. olda

Vörös-fehér ír szetter? (2178901

1. Ez az oldal azért jött létre, hogy kezdetben tájékoztatást nyújtsunk az eladó sorba került kölykökről, később pedig itt oszthassuk meg a vörös-fehér ír szetter család tagjainak életét, fejlődését és sikereit. Jelenleg még 1 szuka és 2 kan várja felelős, szerető gazdijait
  2. Ivartalanított vörös-fehér kandúr otthont keres. Érdeklődni telefonon lehet: 0670/3217675 Adatlap megnyitása. Hirdető, 0 szataisz . Pilisvörösvár 2020-12-09 20:53 #8971. Adatlap megnyitása! Fekete kölykök Házi - 5 hónapos kandúr Fekete kölyök cicák, fiúk-lányok vegyesen, ivartalanítás után felelős családot keresnek.
  3. Ír farkaskutya; Ír szetter. Vörös ír szetter; Vörös-fehér ír szetter; Ír terrier; Ír vízispániel; Isztriai kopó. Rövidszőrű isztriai kopó; Drótszőrű isztriai kopó; Izlandi juhászkutya;
  4. Vörös ír szetter; Vörös mosómedvekopó Érdemes meggyőződni az eladó földterület állapotát, szikes, homokos talajszerkezetű. Mennyire van gondozva, vagy saját magunk eladnánk, megtartanánk, hogy értékes legyen. Hírdetés
  5. Eladó és ingyen elvihető kutyák az ország egész területén. Ingyenes hirdetések a Jófogás.hu-n
  6. Ír szetter, vörös-fehér Ír szetter, vörös FCI VIII. fajtacsoport (Vízi vadászok) Nova scotia duck Flat coated retriever Tolling retriever Golden retriever Clumber spániel Labrador retriever Angol cocker spániel Field spániel Sussex spániel Angol springer spániel Kooikerhoundje Amerikai cocker spániel Spanyol vízikutya Barbet.

menu . Nyitó olda Az etetési táblázatban iránymutató értékek vannak, amelyek azt jelzik, hogy mennyit ehet a kutya testsúly-kilogrammonként Egy biztos, hogy a természetes ír fajták közül az ír terriert regisztrálta elsőként a Kennel Klub a XIX. század végén. Írországban számtalan különböző színű és méretű típusú kutya létezett, melyekből az idők során például az ír és a soft coated wheaton terrier vagy az ír szetter és az ír farkaskutya kialakult 8 hónapos, vörös színű törzskönyvezett chow-chow kölykök (2 kan) tenyésztőtől eladóak. Oltásokkal, chippel, féregtelenítve. Érdeklődni: 30/299-6363-es telefonszámon lehetséges vagy cinnamonkennel@gmail.com email címen

FAJTATISZTA KUTYA • Eladó és ingyen elvihető fajtatiszta

1. Toy uszkár. Az egyébként hasonló Standard, a Miniatűr és a Toy uszkár -t, a méretük különbözteti meg. Ezek az elegáns kutyafajták rendkívül intelligensek és kiváló családi kutyák is egyben. Ha azt szeretnéd, hogy a törpe uszkárod show kutya legyen, akkor nem árt, ha felbérelsz egy professzionális kutyakozmetikust, vagy te magad tanulod meg ezt a mesterséget
  2. Növendék 6honapos törzskönyves kan kiskutya eladó.apa import.bézs.anya fekete fehér. Hirdetések; Növendék vörös kan kutya eladó; Növendék vörös kan kutya eladó. ár Ár szerint 150000 Ft név Noémi telefon szám 0630922 Mutasd. fajta Francia bulldog keres -kinál Kinál hirdetés típusa Eladó kiskutya Ír szetter.
  3. Trimmelés vagy nyírás? Sok kutyatartó számára nem teljesen világos, hogy mi is az a trimmelés. Sokan nem tudják, hogy mit válaszoljanak erre a kérdésre, amikor elviszik kedvencüket a kutyakozmetikushoz: Trimmeljük, vagy nyírjuk a kutyust?Ennek a kérdésnek megválaszolása azért okoz sokak számára gondot, mert nem tudják, hogy mit jelent pontosan az, hogy trimmelés

Kutya eladó, ingyen elvihető - Startapró

e-dog

kutya, szolgáltató, budapest szállás, budapest szálláshely, budapesti panzió, budapesti panziók, budapesti hotelek, budapest szállások, budapesti utazás. Eladó neve Szűrés . minden termék vatera Piac vatera Shop Sztárajánlatok Érdekelnek Rhuarc123 termékei (Összesen 2866 db) 12. oldal Kanári Szigetek 1 1/2 ECU 2020 UNC Vörös Fehér Ír Szetter Kutya. FIX. 899 Ft Állapot: új Termék helye: Budapest. Belga lap: magyar EP-képviselő is ott volt egy brüsszeli orgián Egy azóta lemondott képviselőről van szó. A leggazdagabb magyarországi család vagyonának története - 2. rész A leggazdagabb magyarországi család vagyonának története - 1. rész A magyar építőipar egy elég egyszerű megoldással elég nagyot léphet előre Próbálja menteni a menthetőt a magyar.

Szetter lap - Megbízható válaszok profiktó

1. Vörös-fehér ír szetter kiskutyák eladók - Jelenlegi ára: 300 000 Ft Gyönyörű, törzskönyvvel rendelkező 4 hónapos vörös-fehér ír szetter kölykök keresik szerető családjukat! A kutyusok (1 szuka és 1 kan) díjnyertes szülőktől, azonnal elvihetők, Budapesten átvehetők
  2. Hibátlan állapotú német porcelán kutya, vörös-fehét ír szetter (irish setter). Alján kék koronás márkajelzés: GDR Formaszám mélynyomással: 8463 Hossza 20, 5 cm. Legnagyobb magassága 11, 5 cm. I2 ÁRUIM ZÖME ANTIK ÉS RÉGI TÁRGYAKBÓL ÁLL. SZEMÉLYES ÁTVÉTELI LEHETŐSÉG BUDAPESTEN (IX. ) ILLETVE SZEGEDEN
  3. t 50 szakma tankönyv kínálata. Minden termék készleten, gyors kiszállítás, kedvező árak
  4. Egészséges, jó kondiban lévő 3 éves gesztenyebarna Ír szetter pár eladó. Érdeklődni: 20-393-0507. Ír szetter páro
  5. Melyekből az idők során például az ír és a soft coated wheaton terrier vagy az ír szetter és az ír farkaskutya kialakult. Az ír terrier ősei közé tartozhatott a régi black and tan terrier. Az 1700-as években az ír vörös terriert vadászatra használták
  6. Ír Szetter. Ez a mahagóni vörös színű, selymes szőrű, hosszú fülű és édes arckifejezésű kutya rengeteg energiával rendelkezik és igen játékos, ami azt jelenti, hogy képes egész álló nap a gyermekekkel játszani úgy, hogy mégsem fárad el

Ott nézzük meg az összes eladó ( elvihető ) kutyát. Válasszuk ki a leg- angol szetter. ír szetter. picardiai kék spániel. olasz griffon. magyar vizsla. Egyéb vadászkutyák. cocker spániel. golden retriver. gordon szetter. vörös, szezám (sable), csíkos (brindl) és a fehér. Ír szetter Ír szetter szuka kölykök eladók oltva, féregtelenítve TK nélkül. Érd.: 20-393-0507 Thursday, April 08, 2010 11:02:04 AM - Link -.. Eladó / elvihető Kutya; Kutya. Rendezés: Tisztelt Vásárló! Felhívjuk figyelmét, hogy a hirdetésekben szereplő állatok adataira és egészségi állapotára vonatkozóan semmilyen felelősséget az oldal nem tud vállalni. Minden esetben alapos tájékozódást javaslunk, valamint azt, hogy mérjék fel a megvásárolni kívánt. Eladó németjuhász kutya 2010. május 4., kedd. Ír szetter kölykök Ír szetter kölykök. Ír szetter kölykök (szukák és kanok is) eladók oltva, féregtelenítve TK nélkül. Érd.: 20-393-0507. Tuesday, May 04, 2010 11:14:54 AM - Link - Download

Ír szetter - Magyarország - hungar

kennel, kutyatenyésztés, kutya, kutyakiképzés, gordon szetter, szetter, vörös fehér ír szetter Eladó marlin/usa/wincseszter magnum22es alig használt kisgolyós kiválló állapotban. m?szaki2017ig. eladó hozzá egy vörösfényü fegyverlámpa akuv Targonca tölt? Eladó vagy elcserélhet? vadásztrófeára

Eladó 1pár 43 és 1pár 45méret? 5. 11 hrt urban tipusu bakancs teljesen új dobozolt. ára 25000 ft ( a bolti ára 43000 ft www. combat. hu)érd 0670 32 Vörös-fehér ír szetter. Vörös ír. Hát persze. Vicc. Itt fexik egy 5 hónapos Levendula nevű kis kutya, a legaranyosabb kutya a világon, nekem. Rákerestem, vizslás topik nem volt. Fel kell oldani ezt a problémát! Akkorkieresztem a szellemet az üvegbôl

Magyar Szetter és Pointer Klub - Nyitóla

Az edogshow egy egyszerű, hatásos és könnyű megjelenési felület kutyatenyésztőknek, amely garantálja, hogy állandóan látható legyen tenyészete nemzetközi szinten is az interneten. Készítse el a saját kennele bemutató oldalát könnyedén, több nyelven! Mutassa be kutyáit, kiállításon elért eredményeit képekkel is, kínáljon fedező kanokat és eladó kiskutyákat Győztes, gyönyörű ír szetter szülőktől tökéle Budapest I 80 000 HUF Bővebben » Eladó 3 Yorki kiskutya, 2 lány, 1 fiú. Igényes gazdinak eladó június 16 -án születet 61 448 HUF Bővebben » Augusztus közepén elvihető Angol Bulldog kisk. 115 425 HUF. Sziasztok! Szeretnék egy angol cocker spániel szuka kutyát venni. Felnőtt is érdekelne.Ha vki tud segíteni légysz írjon. netty31@freemail.h Eladó és ingyen elvihető kutyák az ország egész területén. Ingyenes hirdetések a Jófogás.hu-n ; Boston terrier 4 éves szuka eladó! ár Megegyezés szerint Ft név Béke Attila telefon szám 0630385 Mutasd. fajta Boston terrier keres -kinál Kinál hirdetés típusa Eladó kutya lejár Francia bulldog; Ír szetter; Keveré

Dobermann kölyök eladó. Dobermann apróhirdetések - Eladó és ingyen elvihető dobermannok, fajtatiszta kutyák, kiskutyák és ingyenes kutya apró az ebadta.hu honlapon dobermann kölyökkutya eladó. Dobermann kölyökkutyák oltva, féregtelenítve, oltási könyvvel eladók. Ár: 35 000.Ft + oltási költség Érd.:06 70 401 5758 email:. Eladó egy családhoz,gyerekhez szokott, fajtiszta tibeti spániel leány Nagyon aranyos és játékos kiskutya ÁR:30000FT Érdeklődni a 70/4199348 as számon. Tuesday, May 04, 2010 2:29:58 PM - Link - Download. Click here to unsubscribe from Startapró.hu - Többi kategória, Állat, Kutya. Sent using Reblinks Ír szetter Vörös, 3 év, ivartalanított jó kezekben van, hogy: Sajnos, azt kell mondani személyes okok szetter. Ő nagyon édes, aranyos, és szeret sétálni a természetben. Ő kijön más kutyákkal. Ár: 350 EUR V A Red Golden Retriever kiemelkedő vörös árnyalattal rendelkezik. Emiatt néha tévednek egy ír szetter számára. A sötétvörös szín a mély rozsdától a fényes, élénk pirosig terjedhet. A vastag szőrzet kabátok hosszúak és a test végeire kúposak Nemsokára bátyjával, Bruce-szal megmentik Pénteket és a kölykeit, majd beköltöztetik őket egy a közelben álló elhagyatott házba. Később itt talál otthonra Vándor, a gyönyörű ír szetter is, akivel rosszul bánik a gazdája, őt pedig az iskolaudvaron maradékokért kuncsorgó MacTavish követi

Kaposvár, Szegfű u. 4. (7987) Betonkeverő (380 V), 3,6 méteres E-ge­rendák, 2,4 méteres atnidalók, kész be- tonlépcső-elemek és 2 db vasból készült kapu eladó. Kapos­vár, Vörös Hadsereg útja 100. (204826) Többszórós győztes szülőktől származó díjnyertes ír szetter kan fedez. Cím: Fa- ludi, Kaposvár, He- gyi u. 6 Győztes, gyönyörű ír szetter szülőktől tökéle. Budapest I 80 000 HUF Bővebben » Francia bulldog-FCI törzskönyvezett fiatal fa. Nincs ára Bővebben » Momi - csodálatos, fehér pofijú úrihölgy 4-éves vav-vizsgás lablador szuka eladó,a ku Eladó . Alap színek, Színsorok Két A vörös szín megjelenését, illetve intenzitását gátló allélpárok találhatóak a malacban. VÖRÖS: A mahagóni fához vagy az Ír szetter színéhez hasonlító, mélyvörös szín, narancsos árnyalat nélkül. A bőr feketén pigmentált Ír szetter kutyusok (12/10/10 17:10:47 UTC) Ír szetter kutyusok keresnek gazdit, Karácsony előtt elvihetők. A kölykök oltva és féregtelenítve vannak, gyönyörű hosszú szőrű gesztenye vörös színűek lesznek. Érdeklődni: 20-393-050